دوازدهمین شورای معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد کیش- سعیپ محمد
جمعه, 08/07/1400 - 21:41
تعداد بازدید:
7
سفر استانی مشاور رئيس جمهور(روز سوم)؛

آینده کیش به جلب رضایت مردم گره خورده است | سعید محمد الگوی مسئولان تراز جمهوری اسلامی را به نمایش گذاشت

سعید محمد در سومین روز از سفر خود به کیش آینده کیش را در گرو ساختارهای مدنی توصیف کرد و گفت: مردم در کنار دولت، مجلس و پرسنل مناطق آزاد هموندان و ذینفعان هستند؛ این در حالی است که امام جامعه کیش محمد را الگوی مسئولان تراز جمهوری اسلامی ایران توصیف کرد.

ارسال توسط : سلمان

به گزارش پایگاه شناختی مبسوط،سعید محمد در سومین و آخرین روز از سفر خود به جزیره کیش در دوازدهمین شورای معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد کیش که در سالن خلیج فارس مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار می‌شد، حضور یافت و بر مولفه ها و شاخص های عملکرد یک سازمان موفق تاکید کرد.

مشاور رييس جمهور با بیان این که شایعه ای مبنی بر این که مناطق آزاد به محل قاچاق و واردات تبدیل شده است،گفت: باید واقع بینانه برای مناطق آزاد در حوزه های مختلف راهبردی تعریف شود.

محمد در سخنان خود دولت، نمایندگان مجلس، پرسنل فعال در حوزه‌های مختلف و مردم را به عنوان هموندان و ذینفعان مناطق آزاد اقتصادی توصیف کرد و اظهار داشت: در حوزه مدیریتی خود باید به گونه ای عمل کنیم که برقراری ارتباط موثر با مردم سرلوحه تمام مدیران باشد؛ چرا که در جایگاه حاکمیتی با زندگی مردم ارتباط مستقیم دارید. 1

 

گفتنی است امام جمعه کیش امروز(جمعه 7 آبان 1400) در واکنشی به سفر سه روزه سعید محمد به کیش به ساده زیستی و پرهیز از هرگونه هزینه تشریفات این مدیر جهادی اشاره داشت و گفت: سعید محمد در سفر چند روزه خود خارج از تشریفات رسمی با مردم و دست‌اندرکارن جزیره دیدارهایی داشتند و امیدوار هستیم که این رویه تا اخر الگویی برای همه مسوولان باشد.2

مستندات خبر***

1) اقتباس – پایگاه خبری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی (فرینا)

2) اقتباس - ایرنا

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
About text formats