اجتماع بزرگ حوزه‌های علمیه قم در اعتراض به جنایات تروریستی و کشتار بی رحمانه شیعیان مظلوم افغانستان  در مدرسه فیضیه قم
یکشنبه, 07/25/1400 - 14:06
تعداد بازدید:
4
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:

استقرار امنیت افغانستان فقط با به اصالت شمردن مشارکت مدنی در حکومت ممکن خواهد شد

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم موضوع مشارکت دادن مردم افغانستان در امور اجرایی و حکومتی افغانستان را الگویی برای حراست از امنیت مردم عنوان گرد و تاکید داشت:آنچه توطئه دشمن را در منطقه به نتیجه می رساند، تفرقه امت اسلام است.

ارسال توسط : سلمان

به گزارش پایگاه شناختی مبسوط، پیش از ظهر امروز(یک شنبه 25 مهر 1400) اجتماع بزرگ حوزه‌های علمیه قم در اعتراض به جنایات تروریستی و کشتار بی رحمانه شیعیان مظلوم افغانستان  در مدرسه فیضیه قم برگزار شد.

بر اساس این گزارش محسن اراکی  با بیان این‌که دو حادثه اخیر افغانستانل، قلب همه مردم با وجدان جهان و امام زمان(عج) را جریحه دار کرده است، گفت: امروز باید جبهه حسینیان در همه جا مستحکم تر شود، این جنایت ها نشان می دهد که هنوز هم دشمنان با آل علی(ع) در جنگ هستند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم،با بیان‌اینکه اقدامات وحشیانه و کشتارها جریان مقاومت را از مسیر اصلی آن بازنمی دارد، اظهار داشت:دشمن بداند سردار سلیمانی ها و ابومهدی المهندس ها همچنان در دامنه این امت مشغول مقاومت هستند.

اراکی با تاکید بر این‌که مقاومت دینی تا پیروزی کامل بر آمریکای جنایتکار و اسرائیل خونخوار ادامه خواهد داشت، گفت: علما و بزرگان حوزه در این مدرسه فیضیه گرد هم آمده اند تا اعلام کنند که مردم افغانستان تنها نیستند؛ درد آن ها، درد ما و خون آن ها خون ما است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تصریح بر این‌که از حاکمان افغانستان می خواهیم نسبت به مظلومین افغانستان توجهات لازم را داشته باشند، تصریح داشت: حوزه‌های علمیه از کسانی که در این حوادث دچار رنج می شوند؛ پشتیبانی می کند.

 اراکی موضوع مشارکت دادن مردم افغانستان در امور اجرایی و حکومتی افغانستان را الگویی برای حراست از امنیت مردم عنوان گرد و تاکید داشت: به آمریکا و اسرائیل جنایتکار هشدار می دهیم که صبر مسلمانان منطقه رو به پایان است و اگر دست از این جنایت ها برندارند، دست انتقام مردم آن ها را به جزای خود رسانده و پشیمان شان می‌کند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم وحدت جهان اسلام را یک فریضه دینی واجب توصیف کرد و گفت: آنچه توطئه دشمن را در منطقه به نتیجه می رساند، تفرقه امت اسلام است.(اقتباس - حوزه)

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
About text formats