زاهپیمایی 13 ابان
پنجشنبه, 08/13/1400 - 12:01
تعداد بازدید:
6
پس از دو سال

ملت ایران مقتدرانه به میدان استکبار ستیزی بازگشتند/ پیام استکبار ستیزی امروز ملت ایران همان پیام ملت ایران در سال 57 است

ملت ایران اسلامی امروز پس از دو سال مقتدرانه به میدان آمدند تا میثاق خود را با انقلاب ، امام خمینی و امام خامنه ای تجدید کرده و پیام امروز ملت ایران به آمریکا در ادامه همان پیام استکبار ستیزانه ملت ایران در سال 57 است.

ارسال توسط : سلمان

به گزارش پایگاه شناختی مبسوط،امروز ملت ایران پس از دو سال مقتدرانه به میدان بازگشتند تا از آرمان‌های انقلاب دفاع کرده و بیعت خود را با انقلاب و امام انقلاب و ولی امر مسلمین جهان امام خامنه ای تجدید کنند.

امروز در سرتاسر ایران اسلامی دانش آموزان، زنان و مردان از اقشار مختلف به میدان آمدند تا بار دیگر پیام عاشورایی انقلاب اسلامی را به گوش جهانیان مخابره کنند.

امروز ملت یران به میدان آمدند تا بیان کنند تمام قد پای آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند و همانگونه که سردار فدوی در کنار مزار حاج قاسم سلیمانی بیان کرد دیر نیست آن روزی که ملت ایران و ملت‌های مقاوم جهان و جبهه مقاومت آمریکا را به خاطر جنایت های بی شمارش در محاصره و تنگنای اقتصادی قرار دهند و سران آمریکا و فرعون های زمان به دست یاوران امام زمان(عج) در دلپذیر صبح ظهور در دادگاه عدل الهی محاکمه شوند.

پیام 13 ابان امسال در حالی به جهان مخابره شد که با شجاعت دلاور مردان نیروی دریایی سپاه پاسداران هینمه و ابهت آمریکا برای جهانیان شکست و آن سوی چهره کت شلورای و اتو کشیده و عِطر ادکلن زده آمریکایی ها برای مردم جهان برملا شد و مردم جهان دیدند که در پشت چهره کروات زده و عِطر و ادکلن رده و کت شلواری و اتو کشیده آمریکا، دزدان دریایی خوار و ذلیلی پنهان شده‌اند که هر چند با کت شلوار ولی برای غارت ثروت ملت‌های جهان و ملت‌های دنیا از هیچ ظلمی فروگذار نیستند.

امام خامنه ای در تبیین این مساله که چرا آمریکا را شیطان اکبر نامیده اند می‌فرمایند آمریکا شیطان اکبر است و بدتر از ابلیس چرا که ابلیس تنها اغوا می‌کند ولی آمریکا در کنار اغوا و فریب مردم جهان، کشتار، ظلم و ستم نیز انجام داده و خون مستضعفان و ضعیفان عالم را به ناحق بر زمین می‌ریزد و از این خون ریزی باکی ندارد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
About text formats