سردار سلامی
1401/08/26 در 16:23 ب.ظ
تعداد بازدید:
سردار سلامی:

رؤیای دشمنان محقق نخواهد شد

مبسوط | فرمانده سپاه پاسداران گفت: رؤیای دشمنان در تفرقه ملت و تجزیه ایران اسلامی محقق نخواهد شد و ملت ایران با وحدت و قدرت مسیر شهدا را ادامه می دهد.

ارسال توسط : زهرا عسگری

به گزارش پایگاه شناختی مبسوط، سردار حسین سلامی صبح پنجشنبه در کنگره ملی شهدای استان قم که در مسجد مقدس جمکران برگزار شد، اظهار داشت: شهدا حجت الهی هستند که راه را گم نکنیم و هر یک ستاره پر فروغ و سازندگان هویتی عظیم بر مبنای فضائل دین در جامعه هستند. شهدا سازندگان وجود ما هستند و نخل قامت شهدا روی زمین افتاد اما شجره انقلاب قد کشید و تناور شد و عزت و کرامت برای مسلمین آفریدند. شهدا در برابر گلوله‌ها ایستاده اند و سپر بلای امت شدند و برای حفظ حرمت نوامیس جان فشانی کردند و در این مسیر بر هوای نفس چیره شدند و از کالبد مادی جسم در آمده و به معراج رفتند.

سردار سلامی افزود: امنیت و پیشرفت و کرامت امروز ما بی تردید مدیون شهدا است و شهدا رخساره تبدیل ملت ما را ترسیم کردند. شهادت ابدیت جاری است و این واقعیت جاری برای مدت کوتاهی از زمان و مکان نیست بلکه شهادت یک ابدیت است و شهدا زیرکانه با خدا معامله کردن.

وی با بیان اینکه شهدا با کسانی جنگیدند که فقر و فحشا ارمغان آنان بود، گفت: در دامان مادران عفیف و پاک، شهدای عالیقدری همانند شهیدان زین الدین به دنیا آمدند و به آرزوی خود رسیدند و خانواده‌های شهدا نیز آرزوهای خود را در این مسیر فدا کردند. امروز بعد از دهه‌ها از پایان دفاع مقدس هزاران نفر از مردم قم برای تجلیل از شهدا جمع می‌شوند که این امر نشان دهنده آن است که شهدا زنده هستند و نزد خدا روزی می‌خوردند. امروز دشمنان از آمریکا و اسرائیل گرفته تا سعودی و متحدانشان در آرایشی جدید و در امتداد اقدامات خطرناک خود به جنگ شهیدان و خدا و رسول خدا آمدند.

سردار سلامی ادامه داد: امروز در توطئه دشمنان با همکاری برخی از افراد فریب خورده تلاش می‌شود تا فتنه‌ای بزرگ را علیه ملت ایران شکل دهند، چون دشمنان از ملت ایران عصبانی هستند.

فرمانده سپاه با بیان اینکه ملت ایران کافران را با انقلاب اسلامی مبهوت کرد، افزود: ملت بزرگ ایران حکومت پادشاهی و ستم شاهی را در هم شکست و دشمن هنوز از این رویداد مبهوت است و احساس کرد جهان تغییر کرده است.

وی اضافه کرد: شهدا با قول و قدم‌های ثابت به میدان آمدند و جهان استکبار را با شکست مواجه کردند و با تسخیر لانه جاسوسی و شکست در طبس مبهوت این رخدادها شدند. در ادامه مسیر دشمنان پدیده تکفیر را تکثیر کردند تا با اسلام جعلی انقلاب اسلامی را با نفوذ از پای در آورند، اما امت اسلام با میدان داری رهبر بزرگ انقلاب و فرماندهی حاج قاسم سلیمانی جبهه کفر و تکفیر را با شکست مواجه کرد. دشمنان در ادامه مسیر به نسخه تحریم روی آوردند، اما پیشرفت‌های زیادی در عرصه‌های مختلف حاصل شد و ما از تأثیرات تحریم گذر کردیم. دشمنان امروز متوجه شدند در این زمینه نیز با شکست مواجه شدند و این امر به دلیل آن است که روح قرآن در این سرزمین و بر قلب‌ها و دل‌ها حاکم است.

فرمانده کل سپاه تاکید کرد: پیام شهدا در این خلاصه می‌شود که امام جامعه نباید تنها گذاشته شود و ما ملت بیداری هستیم و نباید اجازه دهیم اتفاقات صدر اسلام تکرار شود.

وی با بیان اینکه عالمان دین همواره پرچمدار مبارزه با استکبار بوده اند و امروز نیز پیشتاز امت هستند، افزود: دشمنان رؤیاهایی در سر دارند و می‌خواهند ایران به گذشته باز گردد و خیابان‌های ایران مراکز گناه باشد و چهره زنان را بی هویت و غربی کنند. دشمنان می‌خواهند حجاب، این سنگر کلیدی حفظ ارزش‌ها را از زنان ما بگیرند و امروز فریادهای دشمن در حقیقت فریاد کفر است و آنان به جنگ با خدا و شیطان آمدند تا معصومیت را از زنان و دختران ما بگیرند و جوانان را از اسلام و وطن دور کنند. آمریکا دوست دارد خیابان‌های کشور دود آلود باشد و پیشرفتی نداشته باشیم و بیماران نیز به دارو دسترسی نداشته باشند و جوانان در خیابان‌ها کشته شوند و مردم ما افسرده و متفرق باشد.

وی با بیان اینکه رؤیای تجزیه کشور و تفرقه ملت ایران تعبیر نخواهد شد، گفت: ما با این اتحاد و همدلی در برابر توطئه‌ها به پیش می‌رویم و مشکلات اقتصادی را مرتفع می‌کنیم و نقشه دشمنان را خنثی خواهیم کرد.

سردار سلامی گفت: امروز ایران اسلامی در آستانه تبدیل شدن به یک قدرت جهانی است و در این مسیر با وحدت و یکپارچگی پیش می‌رویم. (العالم)

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
درباره فرمت های متن

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.