بمباران بیمارستان المعمدان
1402/07/25 در 23:41 ب.ظ
تعداد بازدید:
بشریت پاسخ دهد:

کربلا در غزه در حال تکرار است در حمایت از مظلوم شما کوفی هستید یا زینبی

مبسوط | اسرائیل در غزه آب، برق، غذا، و دارو را به روی ملت فلسطین بسته است دقیقا کربلا در غزه در حال تکرار است؛ شما امروز در عمل زینبی هستید یا مانند اهل کوفه مظلوم را تنها می گذارید.

ارسال توسط : فاطمه قاسمی

به گزارش پایگاه شناختی مبسوط،ساعتی پیش اسرائیل با بمباران بیمارستان در غزه بشریت را از شدت توحش خود متحیر گذاشت .
بیمارستانی که ساعتی قبل اسرائیل به دروغ اعلام کرده بود که اگر مردم فلسطین و غزه به آن بیمارستان بروند در امان خواهند بود ؛اما در نهایت حیرت همان بیمارستان را با بمبی نادر بمباران کرد و جنایتی بی سابقه در تاریخ بشریت رقم زد جنایتی که هولوکاست مورد ادعای یهود از سوی نازیسم در برابر آن مانند قطره ای است در برابر دریا.‌
این اقدام اسرائیل نه تنها نشانه شجاعت نیست بلکه اوج خفت را می رساند؛ چرا که دشمن نه تنها به عهد پایبند نبوده بلکه نسل کشی کرده است.
اسرائیل می خواست با ابن عملیات حواس مردم را از عملیات بی نظیر «طوفان اقصی» پرت کند اما قطزه قطره خون کودکان شیرخوار و زنان سیلی خواهد شد که این ارتش جعلی را از صفحه تاریخ پاک خواهد کرد.
اسرائیل و یهود صهیونیستی همانگونه که در عاشورا به یزید در قتل امام حسین علیه السلام مشورت داد و یزید با مادر يهودیش امام حسین علیه السلام را با اوج فجاعت به شهادت رساند و جنایتی بی سابقه در تاریخ رقم زد امروز نیز به پیروی از همان سنت دیرینه سلفای خویش پیروی کرده و آب، برق، غذا و سوخت را به روی مردم  غزه بسته است درست مانند روز عاشورا حال پرسش محوری از بشریت و ملت های مدعی مقاومت این است که آیا چون مردم کوفه مظلوم را تنها خواهند گذاشت یا زینبی به میدان آمده و سفیران حسینی خواهند بود تا قیام حسینی محقق شده و آخرین ذخیره الهی از پس پرده غیبت ظهور کند.
حال در این برهه پرسش مهمی دیکر نیز باید جواب داده شود؛ چرا سلبریتی ها و بازیگران از جمله کتایون ریاحی و پرستویی ها که با حمله به اوکراین مقابل سفارت انگلیس گل می گذارند  و برای کشته های غربی اشک ندامت سر می  ریزند و با شعار زن زندگی آزادی می خواهند تن کشور ایران را پاره پاره کرده و این پیکر واحد را به چندین کشور تقسیم کنند چرا امروز برای زنان و کودکان فلسطینی اشک نمی ریزند و سکوت کرده اند.
آیا زنان فلسطین زن نیستند یا کودکان و دختران فلسطینی دختر نیستند یا اینکه آنها فقط بردگی ارباب و شیطان اکبر آمریکای ملعون را می کنند .
لعنت بر دهان هایی که به هنگامه فریاد بد موقع بسته می شوند
امروز یا باید حسینی باشی یا یزیدی غیر از این دو محور ، محور سومی وجود ندارد.

برچسب ها

دیدگاه ها

اما بنازم ترانه ترامپدوستی، کتایون ریایی، مدیری، مسیح ترامپ نژاد، ترامپ کریمی و دایی، الناز ترامپ دوست که بخاطر فوت ناخواسته مهسا امینی یقه پاره می‌کنند اماوقتی صدها نفر ایرانی بخاطر خانواده انسان و مهربان و وطندوست مهسا امینی به دردناکترین شکل ممکن مردند هیچ نگفتند.حال که آمریکا وحشی بیش از 16 هزار زن،مرد و کودک غزه را با بمب فسفری تکه تکه می‌کند هیچ نمی‌گویند. دردشان نه فوت مهسا بلکه شعار زن، زندگیِ حیوانی بوده است.بغض تمام جهان از 7 عالم گذشته بخاطر کودکان تکه تکه شده غزه اما سکوت خیلی از ایرانیان سکوتی است که بوی غیربشر بودن می‌دهد..و اگر این است فضل اهل هنر خنکا آن کسی که بی هنر است.

بنازم جهان را و ایرانیان را. بنازم چفیه مقاومت، پرچم فلسطین و شعار فلسطین آزاد در خیابان‌های آمریکا، فرانسه، آلمان، پاریس ودرواقع تمام جهان.
چرا ایرانی ها از خارجی ها فقط موهاشون یا لباساشون رو دیدند اما انسانیت را نیاموختند؟!! چرا؟!

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
درباره فرمت های متن

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.