۸ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۸:۲۵

مبسوط، رسانه عصر امت-امامت

ارتباط با ما / آرشیو / تلگرام / سروش / ایتا / فیس بوک / جست و جو
۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۴:۵۹ زمان مطالعه : ۱۳ دقیقه

فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه ‌آمریکا قادر به ترمیم زخم‌هایش نیست، گفت: ما هرروز قدرتمندتر شده‌ایم.

به گزارش مبسوط، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی در مراسم الحاق‌ ۱۸۸ فروند پهپاد و بالگرد به نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه روح جهاد زنده شده است و ما هرروز قدرتمندتر شده‌ایم، گفت: در گذشته اگر آمریکا دچار چالش می‌شد آن را با جنگ حل می‌کرد و قدرت بازگشت و ترمیم زخم‌هایش را داشت، اما امروز دیگر آمریکا قادر به ترمیم زخم‌هایش نیست.

سرلشکر سلامی با ابراز اینکه آمریکا دست از استراتژی توسعه‌طلبانه بر‌نداشته ‌و در پی تحمیل اراده خود به دیگر کشورها‌ست، تصریح داشت:‌ این خودْ دشمن‌ساز است و نشان می‌دهد رهبران این کشور فاقد عقل سیاسی و دچار انفعال و زوال تدبیر شده‌اند.

فرمانده‌کل سپاه با بیان اینکه ‌رئیس جمهور آمریکا می‌گوید "می‌خواستم رئیس جمهور سوریه را ترور کنم"، گفت: این یعنی پایان فصل سیاسی یک قدرت که بخواهد آشکارا رئیس جمهور قانونی یک کشور را ترور کند. آنها حکام رژیم‌های مرتجع را با صهیونیست‌ها پیوند می‌دهند تا امت اسلامی نسبت به آنها متنفر بشوند‌، آیا مقامات آمریکایی امروز می‌توانند به‌تنهایی در یکی از خیابان‌های کشورهای اسلامی رفت‌وآمد کنند؟ نمی‌توانند چون همه ملت‌ها علیه آنها هستند.

وی با تاکید به اینکه آثار و زوایای نفوذ انقلاب تا شرق مدیترانه و شمال آفریقا قدرت ساخته است‌ و این قدرت‌ها امروز عمل می‌کنند، اضافه کرد: به‌عنوان یک سرباز کوچک در کرانه خلیج فارس اعلام می‌کنم که ما پیروزیم؛ به‌برکت صبر ملت‌مان و هدایت‌های امام انقلاب‌مان پیروزیم. ملت ما در برابر دلار و طلا و یورو و جذبه قدرت‌های سیاسی، تردید به خود راه نمی‌دهد.

سرلشکر سلامی با اعلام اینکه ‌"ما اینجا محکم و باثبات قدرت می‌افزاییم و هرگز متوقف نمی‌شویم و برد سلاح‌هایمان را می‌افزاییم"، گفت: ‌به عمق دریانوردی‌مان ژرفا می‌بخشیم. نیروی دریایی ما از سطح دریا فاصله گرفته و امروز یک قدرت دریایی هواپایه با ترکیبی از پهپادها و بالگردها و هواپیماهای آب‌نشین است. رشد ما در زیرسطح دریا هم فرود می‌رود و آنجا هم قدرت داریم و در سطح، زیر سطح و بالای سطح هم قدرت می‌افزاییم.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه امروز می‌بینیم دشمن نه در جنگ‌های مستقیم و نه در جنگ‌های نیابتی نتوانسته ‌موفقیتی به دست آورد، افزود: دشمن اکنون در شورای امنیت و سازمان ملل تنها شده ‌و این یکی از نشانه‌های انزوای استکبار جهانی است.

سرلشکر سلامی تاکید کرد: ‌جنگ‌ها و تحریم‌های بزرگ، جنگ‌های روانی و فشار‌های سیاسی سنگین و راه‌اندازی فتنه‌ها همه از کار‌های نظام استکبار برای سلطه بر ایران اسلامی است که به فضل الهی در همه موارد شکست خورده است.

وی با بیان اینکه آمریکایی‌ها دیگر توان، رغبت و انگیزه‌ای برای جنگ دیگری ندارند و هم سخت‌افزاهایشان کهنه شده و هم اراده هایشان سست شده است، تصریح کرد: در بعد اقتصادی نیز اگرچه به ظاهر بر‌اساس شاخص‌ها تولید‌کننده بیشترین ثروت جهانی است، ولی دارای بزرگترین بحران‌ها و چالش‌های اقتصادی شده است.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه اکنون تنها ۳۰ میلیون گرسنه در آمریکا وجود دارد، ۴۰ میلیون نیز از جمعیت این کشور بیکارند و توان کنترل یک بیماری همه گیر را ندارند، گفت: آمریکا به نشت قدرت و پوسیدگی رسیده ‌و سهم آن از دنیا هر روز کوچکتر می‌شود.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه ‌هم‌پیمانان آمریکا نیز میدان را باخته و تحقیر شده‌اند، اظهار داشت: دشمن گاهی آن‌ها را گاو شیرده خطاب می‌کند و گاهی نیز آن‌ها را پشت میز سازش تحمیلی با دشمنان اسلام می‌برد.

وی با بیان اینکه صبر ملت ایران مثال‌‌زدنی است، ادامه داد: ‌همه ملت‌های دنیا علیه آمریکا هستند و ما نیز ایستاده ایم و روز به روز قدرتمندتر می‌شویم. صبر و استقامت مردم ایران در مقیاس جهانی می‌درخشد و دنیا درس ایستادگی و مقاومت را از مردم ایران می‌آموزد.(منبع: تسنیم)

۱۶:۲۹:۰۸  | پیروزی نهایی نزدیک است

گفتنی است سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی ‌در حاشیه آیین الحاق پهپادها و بالگردها به نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: هرچه دشمنان قدرت تهاجمی و محدود‌کننده بیشتری علیه ملت ایران استفاده می‌کنند قدرت ملت ایران شکوفا‌تر می‌شود، استعدادها ظهور پیدا می‌کنند و خلاقیت‌ها به صحنه می‌آیند و وقتی با ایمان و اراده و آرمانخواهی ملت ما در هم آمیخته می‌شود، اعجازهای بزرگی را خلق می‌کند.

فرمانده‌کل سپاه با بیان اینکه "امروز ملت بزرگ ایران به دستاورد عظیم دیگری در عرصه دفاع دریایی دست یافت"، افزود: این پیشرفت بزرگ و تحول عظیم را به همه ملت ایران تبریک عرض می‌کنیم.

سرلشکر سلامی با تاکید بر "به‌عنوان سرباز کوچکی به ملت عزیز ایران می‌گویم که تا آخر ایستاده‌ایم و بر دشمنان‌مان غلبه خواهیم کرد"، گفت: پیروزی نهایی نزدیک است، با ایستادگی و ثبات قدم ملت ما، در عرصه نبرد اقتصادی و جنگ روانی که دشمن  علیه ما راه انداخته است به‌یاری خدا در آینده‌ای نه‌چندان دور با رهبری و هدایت‌های فرماندهی معظم کل قوا شاهد پیروزیهای بزرگ و نصرت‌های دل‌انگیزی از سوی خداوند متعال خواهیم بود.

گفتنی است در مراسم ۱۸۸ فروند پهپاد و بالگرد به نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سخنانی  فیلمبرداری و عکاسی در حوزه رزمی برای انهدام اهداف ثابت و متحرک دریایی را از قابلیت‌های این پهپاد‌ها‌ی جدید توصیف کرد و گفت: با الحاق این پهپاد‌ها تمام ماموریت‌های نیروی دریایی سپاه، زیر پوشش پهپاد‌های بومی ایرانی قرار می‌گیرد. رصد و پایش همه تحرکات دریایی هم با این پهپاد‌ها رهگیری می‌شود.

سردار علیرضا تنگسیری با اعلام اینکه پهپاد‌های ملحق‌شده کاملاً بومی‌ و به‌دست متخصصان سازمان صنایع هوایی ایران ساخته شده است، افزود: سه فروند از این پهپاد‌ها برای نخستین بار رونمایی می‌شود ‌و قابلیت انجام ماموریت از روی شناور برای اهداف مورد نظر را دارد.

بیشتر بخوانید
فرمانده‌کل سپاه: ‌آمریکا قادر به ترمیم زخم‌هایش نیست/ ما هرروز قدرتمندتر شده‌ایم/ برد سلاح‌هایمان را می‌افزاییم

فرمانده نیروی دریایی سپاه: ناوگروه هواپیمابر آمریکایی را با پهپاد‌های بومی سپاه رهگیری کردیم

وی با ابراز اینکه این پهپاد‌ها شامل پهپاد عمودپرواز سپهر، شهاب۲ و عمودپرواز هدهد۴ است، تصریح کرد: پهپاد مهاجر۶ نیز با دقت بالا در دریا و ساحل، از دیگر پهپاد‌هایی است که صبح امروز به نیروی دریایی سپاه ملحق شد.

سردار تنگسیری با اظهار اینکه ‌این پهپاد با شعاع پرواز بیش از ۲۰۰ کیلومتر، توانایی حمل ۴ موشک و انجام ماموریت در همه شرایط آب‌وهوایی را دارد، گفت: دو فروند بالگرد آب‌نشین و ۴ فروند بالگرد با ظرفیت‌های رزمی و حمل موشک هم امروز به نیروی دریایی سپاه پاسداران ملحق شد.


rastaxiz

سردبیر

مبسوط؛ رسانه عصر امت امامت | انتشار یادداشت و تحلیل اصحاب قلم ID ما در شبکه‌های اجتماعی : [at]mabsut85710

نظرات خوانندگان